Рус Укр
ГоловнаФоторепортажВодопостачанняГоловний каналізаційний колектор Києва проходить «апгрейд»
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Головний каналізаційний колектор Києва проходить «апгрейд»

На Головному каналізаційному колекторі Києва, який перебуває у аварійному стані, тривають ремонтні роботи. Місцеві чиновники кажуть, що кожного дня здійснюватимуть моніторинг загального стану об’єкта.

У столиці завершили екстренний ремонт Головного каналізаційного колектора. Однак, роботи на об’єкті триватимуть ще кілька тижнів. «Київводоканал» опублікував фото проведення ремонту колектора на своїй сторінці на «Facebook».

Заступник Київського міського голови Петро Пантелеєв наголосив на важливості «апгрейду» колектора: «Ми завершили терміновий ремонт, однак роботи на каналізаційному колекторі триватимуть ще кілька тижнів і ми щодня здійснюватимемо моніторинг загального стану всього Головного колектора. Принципово важливо продовжити будівництво його дублера, оскільки діючий колектор перебуває в аварійному стані», – повідомив він.
 
Загалом, за словами пана Пантелеєва, на ремонт Головного каналізаційного колектора необхідно близько 200 млн грн у цьому році.
 
 
«Розуміючи надзвичайну важливість питання, міська влада цього року відновила роботи на будівництві нової нитки колектора та здійснює ремонт діючого. На ці потреби з міського бюджету виділено 55 млн грн та планується залучити державні кошти в обсязі 160 млн грн», – зазначив Петро Пантелеєв.
 
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», якість питної води в Києві відповідає нормативним вимогам. Такими виявилися результати лабораторних досліджень державної установи «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України» і лабораторій «Київводоканалу».
 
 

Катерина Білоус
 
Коментарі (0)
34
12