Рус Укр
ГоловнаАльбомиДивовижні житлові споруди
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Дивовижні житлові споруди

У всьому світі архітектори і винахідники намагаються створити житло таким чином, щоб надати максимум комфорту його мешканцям та водночас на завдавати надмірної шкоди навколишньому середовищу. Не відстає від іноземних країн і Україна, хоча, звісно, нам ще є, до чого прагнути...

1. Архітектура будівель овальної форми зекономить чверть енергії, яка нині використовується на побутові потреби. Розробник оригінального проекту, будівлі у формі краплі - Ольга Попович, - учениця Малої академії наук, студентка інженерно-фізичного факультету «КПІ». «Вітер огинатиме таку споруду і не затримуватиметься на кутах, не завдаватиме їй шкоди. Фундамент буде зроблений з гнучких матеріалів. Тож будинок під час землетрусу просто похитається, але вистоїть», - пояснила О. Попович.

2. Україна у перспективі може перейти на безкоштовне освітлення вулиць, приміщень, громадських будівель із допомогою вікон-світляків. Особливе скло винайшов Андрій Береза, учень Малої академії наук України. Він стверджує, що формула скла не надто складна, а тому, якщо вдатися до масового виробництва, коштуватиме воно прийнятно. А економію коштів у масштабах країни вікна-люмінофори дадуть надзвичайно велику.

3. Унікальний гостьовий будиночок Casey Key Guest House побудований за проектом американської архітектурної студії TOTeMS Architecture у Флориді (США). Згідно з побажаннями замовника, одним з основних переваг котеджу з оригінальною архітектурою стала можливість панорамного виду на навколишню природу і безпеку під час стихійних повеней.

4. Будинок вільних духом (Free Spirit Houses), Канада. Ці дерев'яні сфери 3200 мм в діаметрі за технологією виготовлення дуже схожі на каюти яхт. Підвішуються до дерева, скелі або мосту. Мають якір для утримання постійного положення.

5. Австралійська архітектурна студія McBride Charles Ryan здійснила будівництво розширення традиційного приватного будинку. Унікальна структура під назвою Cloud House («Дім-хмара») розташована передмісті Мельбурна (Вікторія, Австралія).

6. Інтегрований в штучний пагорб житловий будинок Hill House зовсім недавно з'явився у приміському селищі неподалік від Мельбурна (Вікторія, Австралія). Незвичайне житло побудоване за проектом австралійського архітектора Ендрю Мейнарда (Andrew Maynard).

1/6
 
Коментарі (0)
34
12