Рус Укр
ГоловнаВідеорепортажТеплоенергетикаУ Вінниці триває будівництво нової твердопаливної котельні
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

У Вінниці триває будівництво нової твердопаливної котельні

У Вінниці в рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська» триває будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової
У Вінниці в рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська» триває будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової по вулиці Зулінського, 9, повідомляє прес-служба КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».
 
На підприємстві повідомили, що роботи з будівництва твердопаливної котельні розпочалися в  лютому 2018 р. На сьогодні тривають роботи із будівництва твердопаливної та з реконструкції газової котельні одночасно. Зокрема, монтують залізобетонні конструкції під навіс для зберігання тріски.
 
Будівництво твердопаливної котельні включає: спорудження будівлі твердопаливної котельні з монтажем основного обладнання потужністю 3,3 МВт, складу тріски, вагів, зовнішніх інженерних мереж та благоустрою. Побудований комплекс буде поступово підключений до мереж реконструйованої газової котельні, що дасть можливість збільшити виробництво теплової енергії майже до 17 MВт та можливість використання альтернативних видів палива (деревної тріски).
 
Обсяг виконаних робіт станом на  02.05 при будівництві твердопаливної котельні: земляні роботи виконано на 95%, влаштування фундаментів будівлі - із запланованих 85% на цей час зроблено  90%, влаштування фундаментів допоміжних будівель (складу, труб домовидалення тощо) виконано на 90%, виготовлення металевих конструкцій із запланованих  95% на цей час  виконано 100%, влаштування фундаментів димової труби виконано на 70%, влаштування вертикальної гідроізоляції  - на 50%, монтаж опор освітлення – на 60%.
 
Проект з будівництва твердопаливної котельні буде реалізовано за рахунок коштів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та Вінницької міської ради у розмірі 29,2 млн. гривень та грантових коштів Швейцарської конфедерації у вигляді безкоштовної поставки новітнього обладнання та надання супутніх послуг на загальну суму близько 1,71 млн швейцарських франків.
 
Реконструкція газової котельні включає: демонтаж інженерного, технологічного обладнання й будівельних конструкцій, проведення необхідних будівельно-монтажних робіт, влаштування внутрішніх та зовнішніх мереж, пусконалагоджувальні роботи.
 
Обсяг виконаних робіт станом на 02.05 реконструкції газової  котельні: демонтаж інженерного обладнання (трубопроводи, кабельні лінії, лінії газопостачання) виконано відповідно до графіку на 100%, демонтаж технологічного обладнання   - на 100%, демонтаж будівельних конструкцій – на 70%, влаштування фундаментів димової труби – на 45%.
 
Проект з будівництва газової котельні буде реалізовано за рахунок коштів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та Вінницької міської ради у розмірі 14,5  млн. гривень та грантових коштів Швейцарської конфедерації у вигляді безкоштовної поставки новітнього обладнання та надання супутніх послуг на загальну суму близько 1,16 млн швейцарських франків.
 
Загалом реконструкція системи теплопостачання мікрорайону Зулінського – Київська відбувається з 2016 року в рамках «Проекту з енергоефективності м. Вінниця», який впроваджує КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», Вінницька міська рада за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації.
 
Заходи проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська».:
 
•  заміна теплових мереж загальною протяжністю близько 9 км у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів (роботи виконано у 2016)
 
•  улаштування 68 шт. індивідуальних теплових пунктів (роботи виконано у 2016),
 
•  будівництво твердопаливної котельні потужністю 3,3 МВт (роботи виконано у 2018)
 
•  реконструкція газової котельні (роботи виконано у 2018).
 
Реалізація проекту в даному мікрорайоні дасть можливість:
 
•  зменшити споживання природнього газу в рік на 3,4 млн. м3,
 
•  зменшити викиди двоокису вуглецю на 6,5 тис.тон. в рік.
 
Реконструкція покращить якість надання послуг з теплопостачання наступних споживачів:
 
•  житлові будинки – 158 шт,
 
•  дитячі садочки – 5 шт

•  школи – 4 шт, лікарні – 3шт. 

 
Коментарі (0)
34
12