Рус Укр
ГоловнаАльбомиЯк в Україні розчищають головні автошляхи
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

Як в Україні розчищають головні автошляхи

Команда «У.К.» під час поїздки в Яремче для участі в міжнародному науково-практичному семінарі «Ресурсозбереження та якісне водопостачання» вирішила порівняти стан доріг в українських областях, оцінивши роботу комунальних служб в зимовий час.

Наш шлях проходив по трасах міжнародного та національного значення через Київську, Житомирську, Хмельницьку, Тернопільську та Івано-Франківської області. В жодній з областей стан доріг не можна було назвати навіть задовільним. Однак цікаво зазначити, що шляхи ставали все чистіше з поступовим віддаленням від столиці. Але, разом з тим, у жодному з регіонів ми не побачили розчищених узбіч. Навпаки, комунальники використовують їх як «снігосховища», споруджуючи непомірною висоти замети. Через це в деяких місцях траса звужувалася до того, що по ній проїхати міг лише один автомобіль.

Найбільш засніжені і обмерзлі дороги продемонструвала Житомирська область. Як на шляху туди, так і звідти, ми не зустріли жодної снігоприбиральної машини, і не помітили ознак того, що в області, та й у самому Житомирі, коли-небудь розчищають сніг.

Найчистішими були траси Івано-Франківської області. А ось Хмельницька - засмутила і порадувала одночасно. Ми зраділи тому, що, нарешті, таки знайшли ознаки роботи комунальних дорожніх служб. Засмутив і раніше незадовільний стан доріг. У Хмельницькому процес прибирання доріг зводився лише до вибудовування снігових замків на тротуарах, а заледенілу дорогу ніхто і не намагався розбивати.

У Київську область «У.К.» на зворотньому шляху заїхала вже пізно увечері. Після поїздки по Житомирській області та аварії, яку ми спостерігали в обласному центрі, нам здалося, що в «столичній губернії» щільність льоду на дорогах трохи менше, а замети на узбіччях нижчі. Однак ознак снігоприбиральної діяльності, як в межах Києва, так і в його околицях, ми не помітили.

Загалом, одноголосним рішенням «У.К.» було визнати рівень роботи дорожніх служб західноукраїнських і центральних областей незадовільним. Наступну інспекцію українських доріг та рівень їх обслуговування команда «У.К.» проведе в східних областях країни.

1/20
 
Коментарі (0)
34
12