Рус Укр
ГоловнаФоторепортажПодіїКомунальні об'єкти переходять на індивідуальне опалення
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Комунальні об'єкти переходять на індивідуальне опалення

У Первомайську запустили перший пілотний проект з децентралізації опалення шляхом переводу соціальних об'єктів комунальної власності на індивідуальні електричні теплогенераторні котли.

За ініціативи партнерів «України Комунальної» - Фонду розвитку та інновацій ЖКГ, підтримки мерії Первомайська (Миколаївська область) та залучення приватного інвестора днями у місті запустили перший пілотний проект з децентралізації опалення шляхом переводу соціальних об'єктів комунальної власності на індивідуальні електричні теплогенераторні котли. Такі новації здатні забезпечити теплом, як окремо взяту квартиру, так і об’єкти соціального значення.

Так, завдяки запровадженню проекту опалювальний сезон розпочався в двох дитячих садках міста, територіальному центрі обслуговування престарілих та гуртожитку загальною площею опалення понад 3,9 тис. кв. м. Враховуючи загальну відсутність опалення в місті, своєчасна подача тепла до цих об’єктів стала справжнім святом для містян, особливо малечі та її батьків.

Примітно, Первомайськ був обраний для першого пілотного проекту Фонду. В липні поточного року разом з Первомайською міською адміністрацією було розроблено «Програму оптимізації та розвитку системи теплопостачання міста» на найближчі три роки. Після чого Фонд залучив інвестора для реалізації проектів з теплопостачання перших 4 об'єктів Первомайська.

Зараз Фондом вже запланована реалізація переводу на індивідуальне опалення ще 12 комунальних об'єктів. Особливість, запропонованих котелень, полягає в тому, що процес їх управління повністю комп'ютеризований і не вимагає постійного людської участі, а під час роботи буде максимально використовуватися дешевий нічний тариф.

Зауважимо, окрім Миколаївської області, на сьогодні Фондом ведеться активна робота у сфері децентралізації міського опалення та управління житловим фондом в Київській, Житомирській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Черкаській областях. Вже підписано Меморандуми про співпрацю з Київським національним університетом будівництва і архітектури; Бердянською райдержадміністрацією; громадським союзом «Асоціація управителів житла» та асоціацією «Український Пелетний Союз».

Матеріал на правах партнерства

 
Коментарі (0)
34
12