Рус Укр
ГоловнаФоторепортажПодіїЕксперти шукають рішення проблем ЖКГ
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Експерти шукають рішення проблем ЖКГ

Реформування ЖКГ буде ефективним у разі, якщо влада, бізнес, комунальні підприємства та споживачі вироблять єдиний підхід по модернізації галузі та пошуку джерел фінансування.

Реформування ЖКГ буде ефективним у разі, якщо влада, бізнес, комунальні підприємства та споживачі вироблять єдиний підхід по модернізації галузі та пошуку джерел фінансування. До такої думки вчора дійшли учасники круглого столу «Впровадження ППП - чі є гарантією сталого розвітку?», організаторами якого виступили інформаційне агентство «Україна Комунальна» спільно з Рівненської міською радою. Ми зібрали за круглим столом в Рівному представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, керівників комунальних підприємств, представників компаній, що працюють у сфері поводження з твердими побутовими відходами, експертів, керівників ОСББ з однією метою: пошуку рішень по виведенню галузі ЖКГ з кризи.

Голова Рівненської міськради Володимир Хомко та головний редактор ІА «Україна Комунальна» Марія Цатурян

«У держави і муніципалітетів немає достатньої кількості коштів для фінансування реформи галузі. У цих умовах залучення приватного капіталу і вкладення його в реалізацію проектів на основі публічно-приватного партнерства є єдиним виходом», - заявив під час круглого столу мер Рівне Володимир Хомко.

Місце проведення заходу ми також обрали невипадково. Рівне - яскравий приклад реалізації масштабного проекту, для реалізації якого інвестиції зарубіжних і українських компаній були залучені на умовах ППП. І на сьогодні Рівне - єдине в Україні місто, де побудований та незабаром почне роботу сміттєпереробний комплекс. Потужності підприємства дозволять переробляти тверді побутові відходи не лише Рівне, а й всієї  області.

Учасники круглого столу розробили резолюцію, в якій складені рекомендації для покращення інвестиційного клімату галузі ЖКГ, удосконалення законодавчої бази щодо умов державно-приватного партнерства, а також захисту інтересів споживачів, працівників підприємств галузі і приватного інвестора. Найближчим час цей документ буде направлений в Мінрегіон.

Голова ДП «Центр розвитку державно-приватного партнерства» Євген Радченко

Президент Всеукраїнської Асоціаціїї приватних інвесторів в ЖКГ Сергій Бульбас

Голова обласного комітету профспілки працівників ЖКГ Рівненської обласної Федерації профспілок України Уляна Стрілець та голова ОСББ «Дружба» Іван Фатич

Керівник Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону Олександр Ігнатенко

Виконавчий директор Асоціації підприємств сфери поводження з відходами «Чиста країна» Сергій Устимов.

 

 
Коментарі (0)
34
12