Рус Укр
ГоловнаФоторепортажБлагоустрійЗі станцій київського метро «зникають» МАФи
Новини ЖКГ
06 Червня 2021 p.
09 Листопада 2020 p.
01 Травня 2020 p.
25 Березня 2020 p.
01 Серпня 2019 p.
16 Січня 2019 p.
14 Січня 2019 p.
12 Грудня 2018 p.
21 Вересня 2018 p.
03 Вересня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Зі станцій київського метро «зникають» МАФи

«Київметрополітен» розпочав «війну» з незаконними МАФами, що розташовані на станціях підземки. Компанія демонтувала перші торгові кіоски на «Поштовій площі» та «Осокорках».

На станціях столичного метрополітену «Поштова площа» та «Осокорки» демонтували перші торгові кіоски, які не мають договорів оренди та порушують правила пожежної безпеки. Про це повідомив керівник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, передає прес-служба компанії.

«Разом з усіма відповідними структурами, сьогодні ми розпочали цю роботу. Розроблено графік, відповідно до якого, крок за кроком на жодній зі станцій метрополітену не залишиться ні одного об’єкту, який знаходиться на шляху евакуації пасажирів», - сказав він.

Згідно з повідомленням, результати проведених перевірок показали, що сьогодні 63% МАФів у підземці суперечать нормам пожежної безпеки, прийнятим у 2012 році. Крім того за останні півроку підприємство отримало більше 100 скарг від пасажирів на торгівлю у підземних переходах до станцій. Були звернення навіть з харчовими отруєннями.

МАФ на станції "Поштова площа"


Важливо також додати, що у орендарів закінчилися договори на розміщення кіосків. Відповідно з квітня метрополітен припинив електропостачання цих торгових об’єктів. Після чого у співпраці з міськими службами та правоохоронцями був розроблений механізм проведення демонтажу.

Після прибирання МАФу на станції "Поштова площа"

«Майже щодня ми отримуємо анонімні дзвінки про «мінування». Проводимо евакуацію пасажирів, інколи з кількох станцій одразу. Ледь не закінчилася трагедією пожежа на Позняках, а зараз, через пошкодження, ми змушені закрити один з входів, що спричиняє киянам значні незручності. Тому питання безпеки людей - одне з найактуальніших сьогодні у місті, а тим більше для нашого підприємства», - підсумував Віктор Брагінський.

Як раніне повідомляла «Україна Комунальна», територію, що примикає до станції метро «Академмістечко», звільнили від МАФів. Окрім того, біля станції підземки прибрали намети, тенти та інші об’єкти для несанкціонованої торгівлі.

Фото: Прес-служба "Київметрополітену"

Катерина Білоус

 
Коментарі (0)
34
12